tungsten sementit karbür-1
tungsten sementit karbür-2
Bu profesyonel Chinatungsten Online tarafından sunulan tungsten karbür çimentolu tanıtan bir mini web sitesi......
>>daha

Tungsten sementit karbür

Tungsten sementit karbür, Ayrıca, tungsten karbür, sert metal ya da adlandırılan, karbon çeliği ya da paslanmaz çelik gibi diğer araçlar yüksek miktarda üretim süreçleri gibi, uzak giyecek durumlarda olduğu gibi işleme sert malzemeler kullanılan sert bir malzemedir. Çoğu zaman, karbür adına daha iyi bir bitiş bırakın ve daha hızlı işleme izin verir. Karbür araçları da standart yüksek hız çeliği araçları daha yüksek sıcaklıklara dayanabilir.

Karbür çimentolu tungsten korozyon bir göz ise yapıştırılmış veya nispeten sünek, saf metal kobalt ve nikel ile birlikte çimentolu tungsten karbür parçacıkları oluşur. Tungsten "tuğla" ve "harç" gibi bağlayıcı madde olarak karbür çimentolu görür. Vanadiyum karbid ve krom karbid küçük taneli ve korozyona karşı direnç eklemek için kullanılır ise, titanyum karbür ve tantal karbür, ısı direnci sağlamak için ilave edilir. Tungsten karbür parçacıkları kobalt bağlayıcı sertlik ve gücü en iyi kombinasyonu sağlar gibi. nikel korozyon direnci ve manyetizma özgürlük sağlar. Sınıflarda çeşitli maksimum yaşam özelliklerini optimum kombinasyonu elde etmek için kullanılabilir.

Karbür çimentolu tungsten aşınma (sürgülü aşınma, erozyon, korozyon / aşınma ve metal-metal kırıcı dahil olmak üzere) her türlü dayanıklı ve tokluk yüksek derecede sergilemek gerekir parçalar için tercih edilen bir malzemedir. Bu yüksek basınç dayanımı sergiler, sapma direnir, ve yüksek sıcaklıklarda, metal kesme uygulamalarında özellikle yararlı bir fiziksel özellik onun sertlik değerleri korur. Bu diğer malzemeler son olmaz uygulamalarda uzun ömür sağlar veya zamanından önce başarısız olur.

Başka bir soru veya tungsten çimentolu karbür soruşturma varsa, aşağıdaki yöntemlerle bizimle temas kurmaktan çekinmeyin:
E-postaları:sales@chinatungsten.com  sales@xiamentungsten.com
Telefon: +86 592 5129696/86 592 5129595
Faks: +86 592 5129797

Daha Info>>
1.Tungsten karbür
2.Tungsten sahip karbür
3.Tungsten karbür yumruk